Twilight Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkey

Twilight'la ilgili herşey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

True Blood

3 posters
YazarMesaj
supernaturel
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
supernaturel

Favori Cullen Karakteri : True Blood MV5BMTczMDEyMDAzMF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzEwMjk1MQ%40%40._V1._SX266_SY400_

True Blood Empty
MesajKonu: True Blood   True Blood Icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 9:58 pm

True Blood Truebloodposter

True Blood, 7 Eylül 2008 tarihinde yayımlanmaya başlanan, fantazi içerikli dram türündeki ABD yapımı bir TV dizisi. Dizi yazar Charlaine Harris'in Sookie Stackhouse Serisi veya Güney Vampirleri Serisi olarak adlandırılan kitap serisini temel almaktadır. ABD'de kablolu TV kanalı HBO'da yayımlanan dizi, HBO ile birlikte yapımcı Alan Ball'un Your Face Goes Here Entertainment isimli şirketi tarafından üretilmektedir.Ekim 2008 itibariyle birinci sezonu devam eden dizinin ikinci bir sezonu için de anlaşma sağlanmıştır.

Dizide ABD'nin güneyinde, Louisiana eyaletinde bulunan Bon Temps isimli küçük (kurgusal) bir kasabada vampirler ve insanların birlikte yaşamaya başlaması, aralarındaki etkileşim konu edilmektedir. Dizinin baş kahramanları Sookie Stackhouse (Anna Paquin) isimli telepatik (insanların düşüncelerini okuyabilen) bir garson kız ile aşık olduğu Bill Compton (Stephen Moyer) isimli bir vampirdir.

Sookie Stackhouse (Anna Paquin), küçük bir kasaba lokantasında çalışan telepatik (düşünce okuyabilen) bir garson kız.
Bill Compton (Stephen Moyer), Sookie'nin aşık olduğu bir vampir.
Sam Merlotte (Sam Trammell), Sookie'nin çalıştığı lokantanın sahibi.
Jason Stackhouse (Ryan Kwanten), Sookie'nin erkek kardeşi.
Tara Thornton (Rutina Wesley), Sookie'nin en yakın arkadaşı

True Blood 23324413or0

Sookie Stackhouse

True Blood Truebloodhbotv05j

Bill Compton

True Blood Trueblood02

Sam Merlotte

True Blood Truebloodn

Tara Thornton

True Blood 66339001794jjep103auk6

Jason Stackhouse
Dawn=)
Admin
Dawn=)

Favori Cullen Karakteri : True Blood 250px-EdwardCullen

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:46 pm

ay inanmıyorum ben bunun kitabını daha yeni bitirdim dizisi olduğunu da bilmiyordum canım hangi kanalda ya da sen nerden izliyorsun söylermisin=)
http://twilight-vampire.forummum.com
supernaturel
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
supernaturel

Favori Cullen Karakteri : True Blood MV5BMTczMDEyMDAzMF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzEwMjk1MQ%40%40._V1._SX266_SY400_

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 2:06 pm

bende okuyorum bıtmek uzere tatlım Very Happy

cnm kanalda vermıyor ama burdan ızlıyebılırsın ben burdan ızlıyorum....

www.diziport.com

ama tek! izlemenı ve mumkunse kulaklıkla! Very Happy tavsıye ederım True Blood 639872
supernaturel
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
supernaturel

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 3:43 pm

True Blood 66339201248jjep105

True Blood 0304091848downloadtru2o

True Blood Annapaquinsamtrammellep

True Blood Trueblood01

True Blood Trueblood3

True Blood Truebloodseason2firstlo

True Blood Trueblood03

True Blood Truebloodbillsookie

en sevdıgım foto Very Happy
Dawn=)
Admin
Dawn=)

Favori Cullen Karakteri : True Blood 250px-EdwardCullen

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimePerş. Mayıs 28, 2009 7:14 pm

tamam canım benim çoook sağol True Blood 901261
http://twilight-vampire.forummum.com
supernaturel
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
supernaturel

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 6:53 pm

bı deıl cnm ne demek (:
Alice.Nur
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
Alice.Nur

Favori Cullen Karakteri : True Blood Alice_cullen

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 7:24 pm

Bu gün arkadaşımla kitapçıya gitmiştim, Tutulma-Şafak Vakti falan vardı onlara bakıyorum aklıma geldi TrueBlood vardır belki diye baktım Gündüz Ölüsü kitabını gördüm, yanımda para olmadığı için alamadım ama en kısa zamanda alıcağım kitabı, çok merak ediyorum. Üstelik ben Alacakaranlık'a çok benzettim, umarım sandığımdan daha çk fark vardır.

Birazda Resim:
True Blood TrueBlood_AnnaPaquin
True Blood True-blood-109
True Blood True_Blood_First_Taste
http://winxkizi97.azbuz.com/
supernaturel
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
supernaturel

True Blood Empty
MesajKonu: Geri: True Blood   True Blood Icon_minitimeCuma Mayıs 29, 2009 7:39 pm

cnm yanı sole dıyım evt wampırler kesınlıkle alacakaranlıktakı gıbı degıl bıldıgımız ınsan oldurup kanını ıcen vampırlerden bıraz daha cagdaslasmıs hallerı ama hala ınsan kanı emıyorlar....bazı vampırlerle ılgılı kavramlarda aynı ama bunda tabutta yatmalar falanda var yanı cok fazla ortak yonları yok Very Happy.....

ben cok begendım 2.sını beklıyorum umarın en kısa zamnda o da gelır (:

True Blood
1 sayfadaki 1 sayfası