Twilight Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkey

Twilight'la ilgili herşey...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öğrenciyle Uğraşılmaz

2 posters
YazarMesaj
Alice.Nur
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
Alice.Nur

Favori Cullen Karakteri : Öğrenciyle Uğraşılmaz Alice_cullen

Öğrenciyle Uğraşılmaz Empty
MesajKonu: Öğrenciyle Uğraşılmaz   Öğrenciyle Uğraşılmaz Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 10:29 am

ÖĞRENCİYLE UĞRAŞILMAZ

Odtü de yemekhaneye giran bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip profesörlerin olduğu masaya oturmuş,profesör kaşlarını çatarak''Öküzler ve kuşlar aynı masada durmaz''deyince öğrenci ''o zaman ben uçuyorum demiş.Profesör bu cevaba çok sinirlenmiş sınavda öğrenciye takmış ve başarısız olması için elinden gelen tüm çabayı göstermiş ama öğrenci tüm soruları mükemmel şekilde cevaplamış.Pröfesör öğrenciye dönerek ''son bir soru soracağım'' demiş ''yolda iki paket buldun diyelim hangisini seçersin birinde akıl diğerinde para var'' deyince öğrenci ''para olanı seçerdim''Pröfesör ise ''ben akıl olanı seçerdim '' diye cevaplamış.Öğrenci ''Normal !! Kimde ne eksikse onu seçer '' demiş.Profesör çok sinirlenmiş ve öğrencinin sınav kağıdına ''ÖKÜZ'' yazmış.Öğrenci nota bakmadan dışarı çıkmış bir kaç dakika sonra kapı çalınmış öğrenci içeri girmiş ve ''Sayın profesör kağıdıma imza atmışsınız ama notumu yazmayı unutmuşsunuz''
http://winxkizi97.azbuz.com/
Pesimist
Twilight Hayranı!
Twilight Hayranı!
Pesimist

Favori Cullen Karakteri : Öğrenciyle Uğraşılmaz Carlisle_cullen

Öğrenciyle Uğraşılmaz Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciyle Uğraşılmaz   Öğrenciyle Uğraşılmaz Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 11:21 pm

xD öğrenci çok yamanmış xD

Öğrenciyle Uğraşılmaz
1 sayfadaki 1 sayfası